Klub Malucha w Ośrodku Kultury zaprasza

„Powiedz mi, a zapomnę

Pokaż mi, a zapamiętam

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” (Konfucjusz)

 

Mili Rodzice

Myślek i Kreatywka zapraszają Was i Wasze Pociechy do uczestniczenia w warsztatach opartych tylko i wyłącznie na metodzie zabawowej.
Klub Maluszka to przytulne i bardzo kameralne miejsce dla Pastwa dzieci. Idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają miejsca z pasją. To właśnie tu nawiązują się pierwsze znajomości, przyjaźnie, a dziecko rozwija swoje skrywane zdolności intelektualne, muzyczne i manualne. Pod fachowym okiem pedagoga dzieciom zapewnia się miłą atmosferę oraz bezpieczeństwo. Chcąc zapewnić maluszkowi odpowiednie przygotowanie do edukacji przedszkolnej, zapraszamy do Klubu Malucha na spotkanie z plastyką, muzyką i teatrem.

Spotkania odbywają się w poniedziałki, wtorki i środy w godzinach od 10.00-12.00 w kameralnej grupie do 12 dzieci, w Ośrodku Kultury przy ulicy Poznańskiej 14.

Tu malujemy palcami barwy jesieni, zimy, wiosny i lata. Tworzymy kolorowe kwiaty, na których siadają bajkowe motyle, tworzymy scenariusz do wyobraźni, która pięknie prowadzi nas do Krainy Ozz. Otwieramy przestrzeń i wyobraźnie. Czarujemy uśmiech na buziach małych bohaterów.

Śpiewamy, tańczymy i brudzimy się farbami. Uczymy się emocji, bo to głównie na nich opiera się rozwój naszych Pociech.

Zapraszam serdecznie do kontaktu

Pedagog, animatorka wszelkich kreatywnych zabaw, laureatka wielu nagród w konkursach recytatorskich na szczeblu Ogólnopolskim, ale przede wszystkim Mama

Agnieszka tel : 514 681 310

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.