Ciągnik rolniczy do wygrania: Bezpieczne Gospodarstwo Rolne – konkurs

Ruszyła XVIII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Celem konkursu, organizowanego od 2003 roku, jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Udział w konkursie mogą brać pełnoletnie osoby prowadzące produkcyjną działalność rolniczą i ubezpieczone w KRUS (przynajmniej jeden z właścicieli).

Oceniane będą m.in. rozwiązania organizacyjne, technologiczne i techniczne wpływające na bezpieczeństwo osób przebywających i pracujących w gospodarstwie rolnym, estetyka gospodarstw, a także stosowanie dobrych praktyk rolniczych.

Każdego roku uczestnikom przyznawane są cenne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca w 2019 roku został uhonorowany ciągnikiem rolniczym o mocy 55 KM.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 17 kwietnia 2020 roku złożyć formularz wraz z załącznikami  w najbliższej Placówce Terenowej lub Oddziale Regionalnym KRUS.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w PT i OR KRUS, na stronie internetowej KRUS (www.krus.gov.pl).

Szczegółowe informacje o Konkursie można uzyskać w Oddziale Regionalnym KRUS w Poznaniu (ul. Św. Marcin 46/50, nr tel. 61-8525013).

Organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Pobierz tutaj regulamin konkursu wraz z załącznikami

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *